Eurovíkend Řím | Eurovíkendy v Římě

rim-bg-header-title.png
     
         

Eurovíkend v Římě

 

Pokud nemáte mnoho času, ale přesto rádi poznáváte různé kultury a památky, jsou eurovíkendy stvořeny právě pro Vás. Rozhodnete-li se vydat se do Říma samostatně jako nezávislí cestovatelé, zvolíte si jen termín, který Vám vyhovuje a nejste ničím omezování. Využít můžete samozřejmě mnohé nabídky eurovíkendů do Říma od cestovních kanceláří. Ty nabízejí jak víkendové zájezdy, tak i klasické pobyty v nejrůznějších světových metropolích. Řím není výjimkou. U eurovíkendových pobytů se většinou jedná o organizovaný zájezd. Kancelář Vám zajistí dopravu, ubytování, program i zábavu. I eurovíkendy do Říma se nabízejí jako levnější nabídky last minute a na ty se vyplatí počkat. Úskalí takovéto možnosti možná spočívá v tom, že nemáte svobodu volby termínu jako individuální cestovatelé a může se stát, že se na Vás nedostane místo vůbec. Pokud však nejste vázaní na přesný termín a můžete počkat, nabízí se vám možnost poznávat krásy italské metropole za levnější cenu než je běžná nabídka.

Nejlevnější eurovíkendy v Římě

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Říma!

 

 
 

Vzdálenost z České republiky do Říma je přibližně 1300 kilometrů. Kromě vlastního automobilu můžete také využít pravidelné autobusové nebo vlakové linky. Stále častěji však nejen turisté volí leteckou dopravu pro její rychlost a poslední dobou také výhodnou cenu. Jelikož je Itálie (i Rakousko) součástí Evropské unie, pro turistickou cestu do Říma nebudete potřebovat žádné speciální dokumenty mimo pasu, popřípadě občanského průkazu.

          

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje