Letiště Řím | Letecky do Říma

rim-bg-header-title.png
     
         
 
 

Letecky do Říma

 

Nejpohodlnější je již tradičně cesta letadlem. Nabídka letů do této metropole je široká a od různých leteckých společností. V Římě jsou dvě letiště, z nichž má pouze jedno přímé spojení s centrem Říma, při cestě z druhého letiště budete muset přesedat a měnit dopravní prostředky.

Do Říma létá z Prahy mnoho společností, velké mezinárodní i menší nízkonákladové, výběr časů i dnů v týdnu je tak bezproblémový, navíc mnoho společností létá i z Vídně či Bratislavy. Ani v samotném Římě není jen jediné letiště. Největší a nejdůležitější je letiště Leonardo da Vinci, které se podle místa, kde leží, nazývá též Fiumicino. Toto letiště je největší v Itálii a leží cca 35 km na západ od Říma a do jeho centra se kromě vozů taxi dostanete příměstským expresem Leonardo za 11 EUR. Expres Leonardo jezdí do stanice Roma Termini, což je zdejší hlavní nádraží. Za taxi z tohoto letiště do centra Říma zaplatíte kolem 45 EUR.

Řím má ještě jedno menší letiště jménem Ciampino, které leží asi 15 km od centra Říma. Využívají ho především nízkonákladové společnosti. S nárůstem těchto společností se rozvíjí i toto letiště. Stále však nemá přímé spojení s centrem Říma. Je třeba přestupovat z autobusu na metro, či z autobusu do příměstského vlaku. Taxi do centra Říma z letiště Ciampino Vás vyjde přibližně na 30 - 40 EUR.

Nejširší nabídku letenek do Říma za skvělé ceny najdete na našich stránkách letenky.travel.cz. Stačí si vybrat a letenku jednoduše zakoupit online!

Doprava z letiště do centra Říma

 

Letecké zájezdy do Říma

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Počasí v oblasti Rome

Aktualizováno 13/03/2016 01:19skoro jasnoskoro jasno8 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje