Ubytování Řím | Ubytování v Římě

rim-bg-header-title.png
     
         

Vyberte si typ ubytování podle Vašich představ

 

Ubytování v Římě

 

Protože Řím láká všechny věkové i sociální kategorie, odpovídají tomu i nabízené možnosti ubytování. Od luxusních hotelů přes tiché penziony až po rušné a živé hostely pro mladé. Dobré a luxusní hotely najdete především na nejprominentnějších místech metropole: na Corsu Vittoria Emanuela II. či na Via Veneto, nebo naopak v klidných částech města. Naproti tomu cenově dostupnější ubytování se nachází často v okolí hlavního římského nádraží Roma Termini. Tato čtvrť je obzvláště výhodná kvůli dobrému dopravnímu spojení s okolím města, na letiště i do jeho okrajových částí. Zde naleznete nejrušnější hostely s internacionálními návštěvníky. Klidnější ubytování nabízí například čtvrti kolem Vatikánu. S nakupováním potravin nemůže mít žádný návštěvník Říma problém. Všude se nacházejí rychlá občerstvení, kavárny, prodejny potravin a supermarkety (i v centru), větší problém může nastat s výběrem restaurace. Většinou bývají velmi drahé, přizpůsobené americkým klientům (= jejich peněženkám). Dobrý tip může být některá z pizzerií v Trastevere. Trastevere je velice pěkná malebná čtvrť na druhém břehu řeky Tibery, než se nachází většina města. V některé z tamních pitoreskních uliček určitě objevíte restauraci, pizzerii či bistro, kde naleznete uspokojení. Tuto čtvrť lze doporučit i jako místo k romantickým procházkám a potulkám. Pokud si zde rozhodnete najít ubytování v některém z hotýlků či hostelů, budete bydlet v prostředí připomínající uměleckou avantgardu.

Sestavte si vlastní zájezd do Říma!

 

 
 

Rezervace ubytování v Římě

 

Na stránce hotely.travel.cz si můžete vybrat z velmi široké nabídky hotelů, motelů, hostelů, apartmánů nebo penzionů B&B za nejlepší ceny na konkretní termín. U všech typů ubytování ihned vidíte aktuální dostupnost pro Vámi vybrané datum. Hotel si můžete okamžitě online zarezervovat a platbu u většiny ubytovacích zařízení provedete až na místě.

          

Stravování v Římě

 

Italská kuchyně je známá svou lehkostí a především výrobou pizzy, těstovinami, rybími specialitami, zmrzlinou i pečivem. Jako předkrm bývají často místo polévky podávány těstoviny. Místní speciality dostanete ve stravovacích zařízeních nazvaných taverna. Za národní jídla zde lze pokládat špagety a pizzu. Ze sýrů se např. na těstoviny používá strouhaný parmezán, na pizze často okusíte italskou mozzarelu a oblíbená je i gorgonzola nebo mascarpone. Velice oblíbené jsou zde těstoviny, přičemž na italském trhu se setkáte se čtyřmi sty druhy tohoto produktu. Mohou být rýhované nebo hladké, mohou se do nich přidávat bylinky a koření, takže výsledný efekt lahodí také oku.

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje